לא מפקירים אחיות בשטח

שבויות

נגן וידאו

חבילת סיוע בסיסית למחולצת

בחבילה זו נעניק טיפול רגשי, פרטני ומקצועי למשוקמת ובנוסף נעניק לה סיוע כלכלי ומוצרי מזון וכך תוכל להתחיל את החיים מחדש, ברוגע ובשמחה

חבילת סיוע בסיסית למחולצת וילדיה

בחבילה זו נעניק טיפול רגשי, פרטני ומקצועי למשוקמת ולילדיה ובנוסף נעניק להם סיוע כלכלי ומוצרי מזון כדי שיוכלו להתחיל את החיים מחדש, ברוגע ובשמחה

100 ש"ח

12X חודשים

חבילת סיוע ועזרה בשכר דירה

בחבילה זו נעניק טיפול רגשי, פרטני ומקצועי למשוקמת וכן סיוע כלכלי ומוצרי מזון. בנוסף נסייע בשכר דירה ואף לדירת מסתור במידת הצורך, והכל כדי להציל נפש אחת בישראל!

150 ש"ח

12X חודשים

חבילת סיוע ועזרה מורחבת למחולצת וילדיה

בחבילה זו נעניק טיפול רגשי, פרטני ומקצועי למשוקמת וילדיה וכן סיוע כלכלי ומוצרי מזון. בנוסף נסייע בשכר דירה ואף לדירת מסתור במידת הצורך, וכך נציל נפשות יקרות בעם היהודי!

180 ש"ח

12X חודשים

זה בידיים שלנו!

לא מפקירים אחיות בשטח!

החיים האישיים של כל אחת הם החיים האישיים שלה. זכות הבחירה היא שלה והיא אחראית על ההחלטות של עצמה. ובכל זאת, יש צמתים בחיים בהם נוצר מצב שאחיות יקרות שלנו זקוקות לעזרה שלנו, למרות ההחלטות שהן קיבלו בעצמן.

זה בידיים שלנו!

חיים בלתי אפשריים

מאות אם לא אלפי בנות יהודיות, כלואות היום במערכות יחסים עם בני עם אחר והן סובלות, פשוט סובלות. בהתחלה הכל היה נראה להן ורוד והן קיבלו החלטה מושכלת, אבל מהר מאוד היא התבררה כשגויה. וכאן הן זקוקות לעזרה שלנו. ההחלטה שלהן הובילה אותן להיות כלואות בסבל ובמצוקה בנישואין טראגיים לבני עם אחר. הן נמצאות בתהום שבדרך אליו לא היו תמרורי אהרה, אף אחד לא ידע לצלצל להן בפעמונים ולהתריע בפניהן שהן הולכות לפי תהום.

אור בקצה המנהרה​

אבל הידברות סוללת להן את הדרך בחזרה לחיים! עשרות נשים ונערות חולצו עד כה בדרך לא דרך, בפעילות שהשתיקה יפה לה וחזרו לחיים, קיבלו את חייהן מחדש וקיבלו הזדמנות חדשה להתחיל הכל מהתחלה, לחזור לחיים נורמליים ולמערכות יחסים חדשות ומכבדות יותר.

זה בידיים שלנו!

מצטרפים להצלחה

הפעילות יוצאת הדופן הזאת מתנהלת כמובן בחשאיות הראויה והיא כוללת פעולות חילוץ, מקלטי מגורים, ייעוץ נפשי, ריגשי וכלכלי וכמובן ייעוץ, ליווי ותמיכה מלאה לאורך כל הדרך בחזרה אל האור, בחזרה לחיים. דרכן של אותן נשים ונערות לא קלה היא, אבל לנו יש את האפשרות לסלול אותה, ליישר אותה ולהפוך אותה ליותר קלה עבורן. בזכות התרומה שלנו, תהיה לארגון הידברות יכולת יותר טובה לבצע את פעילות הקודש הזאת ולעזור לכמה שיותר בנות לחזור הביתה.